Elementor #1774

Zapraszamy na Etapową Triadę! Wyjątkowy bieg górski!

Bieg Etapowa Triada jest niepodobny do żadnego innego i chociaż raz w życiu trzeba go spróbować!

Zapraszamy Was serdecznie do Krościenka nad Dunajcem już 23-24 września na to wyjątkowe wydarzenie biegowe!

Wyjątkowa formuła biegu, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością daje mnóstwo satysfakcji i niesamowite doznania. Poza tymi tradycyjnymi jak piękno gór, wspaniałe widoki czy też świetna atmosfera dochodzą typowe dla biegu etapowego emocje.

W czasie dwóch, a właściwie trzech dni (wraz z odbiorem pakietu) w górach mamy okazje w bardzo fajny sposób zintegrować się przed, w trakcie oraz pomiędzy poszczególnymi biegami. Tak częste widywanie się ze sobą tworzy bardzo rodzinną atmosferę między uczestnikami oraz organizatorami.

Na Triadzie do pokonania macie 3 etapy, każdy w innym paśmie górskim: Gorcach, Pieninach i Beskidzie Sądeckim. Po każdym zaliczonym etapie otrzymujecie część medalu, która na koniec łączy się w całość. Ten element też tworzy atmosferę ciągłych emocji, które po ostatnim etapie zamieniają się w radość z zaliczenia wszystkich tras oraz skompletowania swojego trofeum.

W zależności od wybranego dystansu można pokonać łącznie 30, 50 lub nawet 80 kilometrów! Logistyka jest bardzo prosta – meta każdego z etapów znajduje się w Krościenku nad Dunajcem.

Gorce oferują długie, wielokilometrowe, niekończące się podbiegi. To właśnie one próbę silnej woli i wytrzymałości. Kres stanowi dopiero wybiegnięcia na Masyw Lubań znajdujący się grubo powyżej 1000 m n.p.m.

Etap Pieniny to bieg, który zaczyna się w sobotę wieczorem a kończy już niejednokrotnie po zmroku co dodaje mu tajemniczości i dodatkowo utrudnia całe zadanie!

Etap 3 – Beskid Sądecki to czas najwyższej próby. Ukształtowanie terenu jest zdecydowanie najtrudniejsze technicznie. Dominują strzeliste wzniesienia, strome nachylenia terenu i największe przewyższenia, a dodatkowy nogi są już mocno zmęczone po poprzednich dwóch etapach!

 

 

Namówione? Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.etapowatriada.pl !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *